Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Love in Paris Fleur de Pivoine Nina Ricci dla kobiet

Love in Paris Fleur de Pivoine Nina Ricci dla kobiet

Love in Paris Fleur de Pivoine marki Nina Ricci to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są czarna porzeczka, różowy pieprz, mandarynka i neroli; nutami serca są piwonia, róża majowa, fiołek i malina; nutami bazy są paczula, piżmo i heliotrop.

Czarna porzeczka Różowy pieprz Mandarynka Neroli

Piwonia Róża majowa Fiołek Malina

Paczula Piżmo Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love in Paris Fleur de Pivoine by Nina Ricci.

Love in Paris Fleur de Pivoine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Love in Paris Fleur de Pivoine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Love in Paris Fleur de Pivoine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love in Paris Fleur de Pivoine marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love in Paris Fleur de Pivoine marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fragile Nina Ricci L'Air du Temps Bill Blass The Fragrance from Bill Blass Aqaba The Sands of Aqaba Harajuku Lovers Harajuku Lovers Love Worth Dans la Nuit Amouage Ciel Pour Femme Gale Hayman So Delicious Women Versace Vanitas Joya Shades of Dusk Royal Jasmine Oriflame Volare Magnolia Florascent Aqua Floralis 1er Mai