Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Love in Paris Nina Ricci dla kobiet

Love in Paris Nina Ricci dla kobiet

Love in Paris Nina Ricci dla kobiet Filmy
Love in Paris Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Love in Paris Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Love in Paris Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Love in Paris Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia

Love in Paris marki Nina Ricci to kwiatowe perfumy dla kobiet. Love in Paris został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aurelien Guichard. Nutami głowy są piwonia, brzoskwinia, anyż gwiazdkowaty, banan, gruszka, bergamotka i róża; nutami serca są morela, fiołek, jaśmin i anyż; nutami bazy są piżmo i nuty drzewne.

Piwonia Brzoskwinia Anyż gwiazdkowaty Banan Gruszka Bergamotka Róża

Morela Fiołek Jaśmin Anyż

Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love in Paris by Nina Ricci.

Love in Paris Recenzje Perfum

adaszek
adaszek

Jaśniutki zapach, bardzo wesoły i słoneczny. Taki śmieszek z niego ;) Owocowy i miły, towarzyski i integralny z otoczeniem. Z całej podanej piramidy składników czuję trzy owoce ale są tak fajne, że wiele więcej mi nie trzeba :) Jest to odpowiednio, brzoskwinia - najbardziej wyraźna i obecna, gruszka oraz banan który pachnie jak mus przygotowany z niego. I w takiej kolejności to świeci. Jeszcze dochodzi do tego jaśmin, dopominając się naszej reakcji jak sygnał sygnalizujący otrzymaną wiadomość na czacie. Zapach dobry wszędzie, zwłaszcza na dzienne wypady w miasto. Jest bardzo rozweselający i organizujący przestrzeń na pomarańczowo-żółto. Optymistyczny, happy, ujmujący prostotą ale nie prostactwem, pełny chillout i wręcz ‘tikowa’ nastoletnia korba w głowach. Nie do ustania, nie do opanowania :) No banan wjeżdża na twarz, nieustające dobre samopoczucie i głupawy. Bardzo mi się podoba w nim pewna kremowość, wymieszanie. Składników jest więcej – zwłaszcza kwiatów, ale ja nie potrafię ich rozpoznać. Cóż, zluzuję majty i nie będę się spinał czy one tam są czy nie ;) Wydany w 2004 roku, a dla mnie to znak dzisiejszych czasów. Komunikatory, tablety, życie na portalach społecznych. W biegu, choć jeszcze z łagodnym usposobieniem – do buntu daleko. Natłok zdarzeń, wszystko na jeden raz, na już. Z telefonu na tablet, z tabletu na telefon. Selfie, fotki z imprezy, oznaczanie się u znajomych. Nazwany ‘miłość w Paryżu’, a ja widzę w nim bardziej zauroczenie. Szybkie zakochanie i jeszcze szybsze odkochanie. Bez większej nadziei, bez założeń i obietnic, bez patrzenia za siebie i przed siebie. Teraz jesteśmy i chcemy być. Wiele dróg i głowa pełna pomysłów. Krótkie spotkania na lodowy mus bananowy czy koktajl w McDonaldzie, chwila pogawędki i lecimy dalej, zobaczymy się przecież wieczorem na szkle. Jeszcze tyle znajomych do obskoczenia dziś. Jesteśmy, bawimy się, gnieciemy czas, który przy naszej aktywności wręcz stoi ;]

Dorocinska
Dorocinska

Klasyczny zapach do biura. Nie wadzi nikomu, żadna nuta nie przebija się mocniej. Niestety, nie wyczuwam w nim tych subtelności - klasyczne łagodne owocki i kwiatki na piżmowej bazie.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Love in Paris jest po prostu doskonaly. Kropka.
Nie jest to typowo kwiatowa kompozycja, poniewaz tu i owdzie przebijaja orientalne akcenty anyzu gwiezdzistego, a gdzieniegdzie ciepla, swieza owocowa nuta banana oraz slodka zielona nuta nie w pelni dojrzalej moreli.
Love in Paris kupilam po dlugim namysle, poniewaz nie bylam do konca przekonana co do trwalosci i mocy zapachu.
Nie zawiodlam sie, gdyz zapach trzyma sie mojej skory dosc dlugo (okolo 7 godzin, pozniej trzyma sie blizej skory) i przypomina o sobie za kazdym razem gdy wychodze z biura.
Love in Paris jest fantastycznym zapachem dla mlodej, niezaleznej kobiety, pelnej wdzieku, a jednoczesnie pelnej dobrego humoru.
Swietnie trzyma sie na skorze tuz u nasady wlosow na szyi - tam czuje go do samego wieczora!
Kupilam w ciemno 80ml i nie zaluje.
Jest to jeden z niewielu zapachow, ktore sprawdza sie przy kazdej porze roku!
Doskonaly!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Love in Paris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Love in Paris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love in Paris marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love in Paris marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Poeme Guerlain Samsara Eau de Parfum Jean Paul Gaultier Classique Nina Ricci Premier jour Lancome Tresor Lanvin Oxygene Giorgio Armani Acqua di Gio Viktor&Rolf Flowerbomb Christian Dior Dune Chanel Coco Eau de Parfum Yves Rocher Moment de Bonheur Yves Saint Laurent Cinema Hugo Boss Deep Red Dolce&Gabbana The One Prada Prada Candy Lolita Lempicka Lolita Lempicka Estée Lauder Sensuous Christian Dior Dolce Vita Christian Dior Dior Addict Chanel Allure eau de parfum