Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Love by Nina Nina Ricci dla kobiet

Miałem: 3 Chcę: 2

migdałowy
Love by Nina Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia

Love by Nina marki Nina Ricci to kwiatowe perfumy dla kobiet. Love by Nina został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Cresp. Perfumy zawierają takie składniki, jak zielone jabłko, kwiat wiśni, migdał i plumeria.

Zielone Jabłko Kwiat wiśni Migdał Plumeria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love by Nina by Nina Ricci.

Love by Nina Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Love by Nina, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Love by Nina, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love by Nina marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love by Nina marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais L`Occitane en Provence Notre Flore Myrte Jean Paul Gaultier Ma Dame Novae Plus Pearl Pink Crabtree & Evelyn Spring Rain Fragonard Freesia Woods of Windsor Mimosa The Body Shop Moroccan Rose Joop! Joop! Rococo Stella McCartney Sheer Stella 2007 S. Cute Sweet Amour Red Apple Lucienne Von Doz Lucienne