Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Love Fills L'Air du Temps Nina Ricci dla kobiet

Love Fills L'Air du Temps Nina Ricci dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 3

Love Fills L'Air du Temps marki Nina Ricci to kwiatowe perfumy dla kobiet. Love Fills L'Air du Temps został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są brzoskwinia, bazylia, bergamotka i cytryna; nutami serca są piwonia, mimoza, goździk (roślina), fiołek, frezja, bez i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, piżmo i mech dębowy.

Brzoskwinia Bazylia Bergamotka Cytryna

Piwonia Mimoza Goździk (roślina) Fiołek Frezja Bez Róża

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love Fills L'Air du Temps by Nina Ricci.

Love Fills L'Air du Temps Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Love Fills L'Air du Temps, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Love Fills L'Air du Temps, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love Fills L'Air du Temps marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love Fills L'Air du Temps marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Abinoam Inveja Christian Dior Dior Addict 2 Logomania Giorgio Armani Armani Code Elixir Liz Claiborne Bora Bora Exotic Lancome Cyclades Avon Urban Flowers Paris Renee Jasmine Payot Pavlova Oriflame Visions Lady Vintage Victorinox Swiss Army Swiss Army for Her Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Ombre Bleue Il Profvmo Soliflor Line Vent de Jasmin