Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Les Belles de Ricci Liberty Fizz Nina Ricci dla kobiet

Les Belles de Ricci Liberty Fizz Nina Ricci dla kobiet

Les Belles de Ricci Liberty Fizz Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Les Belles de Ricci Liberty Fizz Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Les Belles de Ricci Liberty Fizz Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Les Belles de Ricci Liberty Fizz Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia

Les Belles de Ricci Liberty Fizz marki Nina Ricci to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Les Belles de Ricci Liberty Fizz został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są pomarańcza, czarna porzeczka, liść pomidora, bazylia i mięta; nutami serca są magnolia, kwiat pomidora, wisteria i frezja; nutami bazy są pomidor, liść figi i malina.

Pomarańcza Czarna porzeczka Liść pomidora Bazylia Mięta

Magnolia Kwiat pomidora Wisteria Frezja

Pomidor Liść figi Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Belles de Ricci Liberty Fizz by Nina Ricci.

Aube Pashmina
Amethyst

Les Belles de Ricci Liberty Fizz Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Les Belles de Ricci Liberty Fizz, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Les Belles de Ricci Liberty Fizz, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Belles de Ricci Liberty Fizz marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Belles de Ricci Liberty Fizz marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

John Galliano John Galliano Kenzo Le Monde Est Beau Joop! Joop! Le Bain Christian Dior Poison Yves Saint Laurent Opium Yves Rocher Nature Millenaire Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Slava Zaitsev Maroussia Nina Ricci Les Belles de Ricci Liberte Acidulee Fendi Fendi Theorema Guerlain Guerlain Aqua Allegoria Lys Soleia Yves Rocher Rose Oud Jean Paul Gaultier Classique Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Moschino Moschino Giorgio Armani Acqua di Gio Joop! Joop! Femme Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Gucci Gucci Eau de Parfum Estée Lauder Sensuous Noir