Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Les Belles de Ricci Liberte Acidulee Nina Ricci dla kobiet

Les Belles de Ricci Liberte Acidulee Nina Ricci dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 9 Chcę: 5 Ukochany zapach: 1

Les Belles de Ricci Liberte Acidulee Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Les Belles de Ricci Liberte Acidulee Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia

Les Belles de Ricci Liberte Acidulee marki Nina Ricci to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Les Belles de Ricci Liberte Acidulee został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są pomarańcza, liść pomidora, bazylia i mięta; nutami serca są cyklamen, magnolia, frezja i kwiat pomidora; nutami bazy są liść figi i malina.

Pomarańcza Liść pomidora Bazylia Mięta

Cyklamen Magnolia Frezja Kwiat pomidora

Liść figi Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Belles de Ricci Liberte Acidulee by Nina Ricci.

Les Belles de Ricci Liberte Acidulee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Les Belles de Ricci Liberte Acidulee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Les Belles de Ricci Liberte Acidulee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Belles de Ricci Liberte Acidulee marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Belles de Ricci Liberte Acidulee marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Les Belles de Ricci Liberty Fizz Clinique Aromatics Elixir Ginestet Botrytis Yves Rocher Neonatura Cocoon Estée Lauder Azuree Pure Yves Saint Laurent Opium Kookai Oui-Non Yves Rocher Nature Millenaire John Galliano John Galliano Cacharel Scarlett Le Couvent des Minimes Cologne of the Missions Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Shiseido Feminite du Bois Donna Karan Black Cashmere Giorgio Armani Acqua di Gio Gucci L'Arte di Gucci Thierry Mugler The Taste of Fragrance Angel Chloe Chloe Innocence Hermes Hiris Christian Dior Dune