Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Les Belles de Ricci Cherry Fantasy Nina Ricci dla kobiet

Les Belles de Ricci Cherry Fantasy Nina Ricci dla kobiet

wiśniowy
Les Belles de Ricci Cherry Fantasy Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia

Les Belles de Ricci Cherry Fantasy marki Nina Ricci to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Les Belles de Ricci Cherry Fantasy został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aurelien Guichard. Nutami głowy są czarna porzeczka, liść czarnej porzeczki, malina, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są kwiat wiśni, lilia wodna, tangeryna i róża; nutami bazy są piżmo, wiśnia i czerwone jagody.

Czarna porzeczka Liść czarnej porzeczki Malina Grejpfrut Bergamotka

Kwiat wiśni Lilia wodna Tangeryna Róża

Piżmo Wiśnia Czerwone jagody

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Belles de Ricci Cherry Fantasy by Nina Ricci.

Les Belles de Ricci Cherry Fantasy Recenzje Perfum

Tam
Tam

Ten zapach to koszyk owoców plus musujący napój owocowy plus lody sorbetowe i od razu chce się wybierać na majówkę. Nieskomplikowany zapach, ale stawiam plusa za optymizm i uśmiech zamknięty w butelce przypominającej lody włoskie. Nie "widzę" go na osobie dojrzałej.
To jest produkt dozwolony do lat piętnastu :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Les Belles de Ricci Cherry Fantasy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Les Belles de Ricci Cherry Fantasy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Belles de Ricci Cherry Fantasy marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Belles de Ricci Cherry Fantasy marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Christian Dior Hypnotic Poison Guerlain Shalimar Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Lancome Tresor Giorgio Armani Armani Code for Women Lolita Lempicka Eau de Minuit - Midnight Fragrance Puma Puma Woman Helena Rubinstein Wanted Yves Rocher Moment de Bonheur Girard New York Nights Guess Guess Gold Christian Dior L`Elixir Hypnotic Poison Elizabeth Arden 5th Avenue Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour d`Amandier Jennifer Lopez Live Lancome Poeme Guess Guess Seductive Laura Biagiotti Roma Bruno Banani Pure Woman