Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Le Paradis de Nina Nina Ricci dla kobiet

Le Paradis de Nina Nina Ricci dla kobiet

migdałowy
Le Paradis de Nina Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia

Le Paradis de Nina marki Nina Ricci to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Le Paradis de Nina został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, pomarańcza, mandarynka i migdał; nutami serca są gardenia, heliotrop i czerwone jabłko; nutami bazy są drzewo sandałowe, nuty drzewne, paczula i wanilia.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Pomarańcza Mandarynka Migdał

Gardenia Heliotrop Czerwone jabłko

Drzewo sandałowe Nuty drzewne Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Paradis de Nina by Nina Ricci.

Le Paradis de Nina Recenzje Perfum

Le Paradis de Nina by Nina Ricci 3.50 out of 5 based on 5 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Le Paradis de Nina, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Le Paradis de Nina, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Paradis de Nina marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Paradis de Nina marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Britney Spears Fantasy Victoria`s Secret Succulent Bourjois Clin d'Oeil Sweet Kiss Carol`s Daughter Pearls Koto Parfums Hello Kitty Ulric de Varens Mini Vanille Puma Animagical Woman Lavanila Laboratories Vanilla Passion Fruit Amway Anticipate Remy Latour Diamond Rain Parfums de Coeur Body Fantasies Vampire Sinfonia di Note Coeur de Noisette