Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

L’Extase Nina Ricci dla kobiet

L’Extase Nina Ricci dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 11

karmelowy
L’Extase Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia L’Extase Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia L’Extase Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia L’Extase Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia L’Extase Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia L’Extase Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia L’Extase Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia L’Extase Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia

L’Extase marki Nina Ricci to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, L’Extase został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są różowy pieprz, brzoskwinia i gruszka; nutami serca są róża, białe kwiaty, jaśmin i malina; nutami bazy są syjamski benzoes, cedr virginia, piżmo, ambra, karmel, paczula i wanilia.

Różowy pieprz Brzoskwinia Gruszka

Róża Białe kwiaty Jaśmin Malina

Syjamski benzoes Cedr Virginia Piżmo Ambra Karmel Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L’Extase by Nina Ricci.

L’Extase Recenzje Perfum

amanda
amanda

Matko i córko!,gdzie te fantazje,gdzie pożądanie,gdzie te emocje?!.
Nie trudno nie zgodzić się z odczuciami poniżej,to zapach lekki,niewinny raczej dla dorastającej pannicy,która kochać by już chciała.
Marzą jej się pierwsze pocałunki,pierwsze trzymanie się za ręce,nieśmiałe czułości.
Zapach można powiedzieć idealnie odwzorowywuje takie właśnie emocje.Czuć w nim przyjemną karmelkowo krówkową słodycz mieszającą się z małym bukiecikiem dość intensywnie pachnących kwiatków.Różowy pieprz,malinowy sok połączony z soczystą gruszką.
To tyle,fajny do niezobowiązujacego założenia np.na spacer,spotkanie z przyjaciółmi itp..
Kiedy zapach ma po prostu nie przeszkadzać a jednocześnie być miły dla noszącego i otoczenia. Ja to nazywam "ani nie grzejacy ani nie ziąbiący"

seeandsmell
seeandsmell

Od pierwszego wejrzenia zakochałam się we flakoniku, w którym L'Extase jest zamknięty. Zainspirowany jest ponoć dawnym projektem kopertówki Niny Ricci, torebeczki typu minaudière: małej, twardej i zdobionej złotem, podobnej ciut do szkatułki. Perfumy reklamuje Laetitia Casta -- ma ona uosabiać kobietę w kwiecie wieku, spokojną i rozważną, która swój prawdziwy temperament ujawnia tylko wybranym, a ten zapach jej w tym pomaga. Bo L'Extase ma być impulsem do wyzwolenia kobiecych fantazji, eliksirem kobiecego pożądania. I do tego wszystkiego, autorem kompozycji jest Francis Kurkdjian.

Ale perfumy to przecież przede wszystkim zapach, a nie marketing. A kiedy poznałam zapach, wiedziałam, że na tę miłość nie mogę liczyć. Na ekstazę tym bardziej.

Nie wiem, czy L'Extase wyraża kobiece erotyczne fantazje. Jak dla mnie, wspólnego z erotyką ma tyle, co bawełniane białe majtki. Prawdopodobnie jednak się nie znam, bo nie pobudza mnie również do niczego poza mdłościami historia pewnej szarej myszki, która daje się smagać młodemu magnatowi, czyli słynne "50 twarzy Greya". Ale nie to rozczarowało mnie najbardziej. Zawiodłam się przede wszystkim dlatego, że to dość stereotypowy zapach dziewczęcy, towarzysz młodzieńczych flirtów, a nie perfumy dla kobiet dojrzalszych, które nie muszą niczego udowadniać.

Otwarcie L'Extase jest słodkie, bardzo słodkie. Ciut wilgotne, ale nie rześkie. To cukrowy syrop, a w nim zanurzone są różane płatki. Choć nie ma jej w oficjalnym spisie nut, wyczuwam odrobinę soczystej, dojrzałej brzoskwini. Parę kropel ściekającego po palcach soku. Czuję różowy pieprz o nienaturalnym, chemicznym obliczu. Gdzieniegdzie zaczyna migotać syntetyczne piżmo. Tak, tak -- syntetyczne piżmo, niby nic dziwnego, bo w perfumach od dawna tylko takie jest używane. Ale chodzi mi o piżmo jawnie syntetyczne, tak do bólu zębów. Przez trzy kwadranse, kiedy te nuty grają główne skrzypce, L'Extase wybrzmiewa na mnie podobnie do Marry Me od Lanvin, ale mniej w nim świeżych kwiatów. Z jednym i drugim zapachem mam podobny problem: chemiczny zgrzyt, który autentycznie wywołuje u mnie ból głowy. O ile w tym drugim chemia panoszy się konsekwentnie, do samego końca, o tyle w tym pierwszym po godzinie-dwóch na szczęście odpuszcza.

Chwila, kiedy L'Extase rozsiądzie się już na skórze wygodnie, jest dla mnie najprzyjemniejsza. Bardzo delikatna, cicha, najmniej chemiczna. Ciepła i słodkawa, w sposób trochę kuchenny. Przypomina różane nadzienie świeżego pączka z cukrem pudrem. Nie jest to jednak zapach trwały, a w tej ostatecznej formie -- mógłby trwać. Po upływie 4-5 godzin, nie unosi się na mnie już nawet jego szept.

L’Extase by Nina Ricci 4.00 out of 5 based on 5 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci L’Extase, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci L’Extase, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L’Extase marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L’Extase marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain L'Instant de Guerlain Thierry Mugler Mirror Mirror Collection -  Miroir des Envies Avon Passion Dance Chopard Wish Magical Nights Arrogance Glamour Mexx Mexx Black for Her Ted Baker Secondscent Natori Natori GoodTrueBeautiful Forever Lily Rasasi Busaina Fragonard Murmure Gres Cabotine Gold