Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

L`Air du Temps Cristal d`Or Nina Ricci dla kobiet

L`Air du Temps Cristal d`Or Nina Ricci dla kobiet

Miałem: 1

L`Air du Temps Cristal d`Or marki Nina Ricci to kwiatowe perfumy dla kobiet. L`Air du Temps Cristal d`Or został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Fabron. Nutami głowy są goździk (roślina), brzoskwinia, neroli, bergamotka, róża i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są rozmaryn, goździk (roślina), gardenia, fiołek, orchidea, goździk (przyprawa), korzeń irysa, jaśmin, ylang-ylang i róża; nutami bazy są przyprawy, irys, ambra, drzewo sandałowe, piżmo, benzoes, mech dębowy, wetyweria i cedr.

Goździk (roślina) Brzoskwinia Neroli Bergamotka Róża Brazylijskie drzewo różane

Rozmaryn Goździk (roślina) Gardenia Fiołek Orchidea Goździk (przyprawa) Korzeń irysa Jaśmin Ylang-ylang Róża

Przyprawy Irys Ambra Drzewo sandałowe Piżmo Benzoes Mech dębowy Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Air du Temps Cristal d`Or by Nina Ricci.

L`Air du Temps Cristal d`Or Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci L`Air du Temps Cristal d`Or, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci L`Air du Temps Cristal d`Or, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Air du Temps Cristal d`Or marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Air du Temps Cristal d`Or marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle Carolina Herrera Carolina Herrera Serge Lutens Fleurs d'Oranger Escada Escada en Fleurs Marc Jacobs Blush Intense Ghost Ghost Anticipation Givenchy Very Irresistible Sensual Velvet Trussardi Bianco Frederic Malle Lipstick Rose Arrogance Angelique Arrogance Renee Jasmine Il Profvmo Multiflor Line Songe de Tulipe