Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

L`Air du Temps Couture Edition Nina Ricci dla kobiet

L`Air du Temps Couture Edition Nina Ricci dla kobiet

Mam: 1

L`Air du Temps Couture Edition Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia

L`Air du Temps Couture Edition marki Nina Ricci to kwiatowe perfumy dla kobiet. L`Air du Temps Couture Edition został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Fabron.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Air du Temps Couture Edition by Nina Ricci.

L`Air du Temps Couture Edition Recenzje Perfum

L`Air du Temps Couture Edition by Nina Ricci 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci L`Air du Temps Couture Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci L`Air du Temps Couture Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Air du Temps Couture Edition marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Air du Temps Couture Edition marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Marc Jacobs Blush Intense Jesus Del Pozo Halloween Sun Trussardi Trussardi Jeans Yves Rocher Pur Desir de Lilas Van Cleef & Arpels Murmure Ylang Ylang de Madagascar Aftelier Lumiere Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Vanille Antica Farmacista Tuberose, Hyacinth & Lily of the Valley John Galliano John Galliano Eau de Toilette Cliff Richard Summer Holiday Rasasi Opera Coty Chanson de Nuit