Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

L'Air du Temps Colombes Couleur Nina Ricci dla kobiet

L'Air du Temps Colombes Couleur Nina Ricci dla kobiet

L'Air du Temps Colombes Couleur marki Nina Ricci to kwiatowe perfumy dla kobiet. L'Air du Temps Colombes Couleur został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Guichard. Nutami głowy są cyklamen, bergamotka i lotos; nutami serca są lilia, jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Cyklamen Bergamotka Lotos

Lilia Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Air du Temps Colombes Couleur by Nina Ricci.

L'Air du Temps Colombes Couleur Recenzje Perfum

L'Air du Temps Colombes Couleur by Nina Ricci 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci L'Air du Temps Colombes Couleur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci L'Air du Temps Colombes Couleur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Air du Temps Colombes Couleur marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Air du Temps Colombes Couleur marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Foliflora Guerlain Aqua Allegoria Pivoine Magnifica Giorgio Armani Summer Mania Femme Lancome Peut-Etre (La Collection Fragrances) Oriflame Petal Quartz Nicolai Parfumeur Createur Odalisque Lancome Attraction Summer O Boticario Acqua di Colonia Floral Joya Venom Demeter Fragrance Funeral Home Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 11 Bronnley Passion Flower Eau Fraiche