Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

L`Air Nina Ricci dla kobiet

L`Air Nina Ricci dla kobiet

Mam: 5 Chcę: 4

wodny

L`Air marki Nina Ricci to kwiatowe perfumy dla kobiet. L`Air został wydany w 2011 roku. L`Air stworzyli Michel Girard i Rosendo Mateu. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, wiciokrzew, fiołek, magnolia, frezja, róża, drzewo różane i paczula.

Jaśmin Wiciokrzew Fiołek Magnolia Frezja Róża Drzewo różane Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Air by Nina Ricci.

L`Air Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci L`Air, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci L`Air, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Air marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Air marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Ange ou Demon Sisley Soir de Lune Yves Saint Laurent Cinema Cartier La Panthere Bottega Veneta Knot Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Lacoste Lacoste Pour Femme Versace Yellow Diamond Givenchy Ange Ou Demon Le Secret (2014) Nina Ricci Premier jour Jean Paul Gaultier Classique Ralph Lauren Notorious Emanuel Ungaro Ungaro 2007 Cartier La Panthere Legere Stella McCartney Stella Eau de Toilette Estée Lauder Sensuous Noir Annick Goutal Ninfeo Mio Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Annick Goutal Un Matin d`Orage Guerlain L'Instant de Guerlain