Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

L`Air Nina Ricci dla kobiet

L`Air Nina Ricci dla kobiet

wodny

L`Air marki Nina Ricci to kwiatowe perfumy dla kobiet. L`Air został wydany w 2011 roku. L`Air stworzyli Michel Girard i Rosendo Mateu. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, wiciokrzew, fiołek i magnolia.

Jaśmin Wiciokrzew Fiołek Magnolia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Air by Nina Ricci.

L`Air Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci L`Air, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci L`Air, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Air marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Air marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Ange ou Demon Sisley Soir de Lune Nina Ricci Premier jour Ralph Lauren Notorious Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Cartier La Panthere Legere Estée Lauder Sensuous Noir Stella McCartney Stella Eau de Toilette Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Annick Goutal Ninfeo Mio Annick Goutal Un Matin d`Orage The Different Company Sublime Balkiss Thierry Mugler Alien Essence Absolue Cartier La Panthere Versace Yellow Diamond Hermes Jour d'Hermes Givenchy Hot Couture Prada Infusion d'Iris Montale Intense Tiare Lacoste Lacoste Pour Femme