Marki » N-Q » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Fleur de Fleurs Nina Ricci dla kobiet

Fleur de Fleurs Nina Ricci dla kobiet

Fleur de Fleurs Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Fleur de Fleurs Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Fleur de Fleurs Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Fleur de Fleurs Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia

Fleur de Fleurs marki Nina Ricci to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Fleur de Fleurs został wydany w 1982 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Betty Busse. Nutami głowy są aldehydy, nuty zielone, bergamotka i cytryna; nutami serca są cyklamen, rozmaryn, magnolia, irys, bez, jaśmin, hiacynt, ylang-ylang i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i cywet.

Aldehydy Nuty zielone Bergamotka Cytryna

Cyklamen Rozmaryn Magnolia Irys Bez Jaśmin Hiacynt Ylang-ylang Konwalia

Drzewo sandałowe Piżmo Cywet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur de Fleurs by Nina Ricci.

Muse

Fleur de Fleurs Recenzje Perfum

Nan
Nan

Nie wiedzieć czemu zawsze mi się wydawało, że te perfumy powstały znacznie wcześniej niż w latach 80-tych. Być może dlatego, że były jednymi z pierwszych jakie posiadałam na własność jako wczesna nastolatka. Poza tym wpisują się znakomicie w tradycję domu perfumeryjnego Niny Ricci, która wcześniej wydała takie arcydzieła jak L'Air du Temps i Farouche.

Znajomość z nimi zawarłam za poprzedniego lodowca ;) kiedy zapach był jeszcze dość nowy, dzięki cioci, która sprezentowała mi je na urodziny. Pokochałam od pierwszego niucha i miłość ta jest niezmienna od tamtego czasu.

Fleur de Fleurs to gigantyczne naręcze upojnie pachnących kwiatów, tak wymieszanych ze sobą, że nie jestem w stanie wyodrębnić z nich żadnej pojedynczej nuty. Kwiaty nie kłócą się ze sobą, to raczej zgodny chór, odurzający, słodki, ciepły jak nagrzana słońcem łąka, albo może raczej cieplarnia pełna egzotycznych kwiatów. Zdecydowanie ciężki kaliber, a wśród kwiatowych zapachów chyba najcięższy jaki w swym życiu spotkałam. Trzeba uważać, żeby nie zadusić otoczenia, wskazana jest oszczędna aplikacja i raczej nie proponowałabym go do pracy. Jest to mój zapach do zadań specjalnych: używam go wyłącznie w bardzo silne mrozy, na złość zimie. Wspaniale komponuje się z aseptycznym, lodowatym powietrzem, dając surrealistyczny obraz tysiąca kwiatów, które nagle zakwitły na śniegowej pryzmie, albo na skutym lodem jeziorku.

Polecam wielbicielkom zapachów bezkompromisowo kwiatowych.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Fleur de Fleurs, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Fleur de Fleurs, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur de Fleurs marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur de Fleurs marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Yves Saint Laurent Rive Gauche Van Cleef & Arpels First Azzaro Azzaro Now Women Rochas Madame Rochas Avon Topaze Van Cleef & Arpels First Pour l`Ete Floris Florissa Chanel Les Exclusifs de Chanel No 22 Krigler Manhattan Rose Gianfranco Ferre Ferre Chanel Chanel No 5 Eau de Toilette Zara Zara for Her