Marki » N-Q » « Grupy

Fille d`Eve Nina Ricci dla kobiet

Fille d`Eve Nina Ricci dla kobiet

Fille d`Eve marki Nina Ricci to perfumy dla kobiet. Fille d`Eve został wydany w 1956 roku. Fille d`Eve stworzyli Jacques Bercia i Michel Hy. Nutami głowy są bergamotka, cytryna i brzoskwinia; nutami serca są labdanum, róża, goździk (przyprawa), Śliwka, jaśmin i wiciokrzew; nutami bazy są paczula, skóra, ocet balsamiczny, drzewo sandałowe, mech dębowy, ambra, piżmo, kadzidło i dąb.

Bergamotka Cytryna Brzoskwinia

Labdanum Róża Goździk (przyprawa) Śliwka Jaśmin Wiciokrzew

Paczula Skóra Ocet balsamiczny Drzewo sandałowe mech dębowy Ambra Piżmo Kadzidło Dąb

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fille d`Eve by Nina Ricci.

Fille d`Eve Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Fille d`Eve, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Fille d`Eve, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fille d`Eve marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fille d`Eve marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Pupa Plumes Six Scents Six Scents 2 Bernhard Willhelm: Wicken 3000 Tova Beverly Hills Tova Parfum d`Empire Eau de Gloire Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Homme Neotantric Parampara Peepshow Ulrich Lang Anvers2 Eclectic Collections Impression Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Musc & Patchouli Rothenstein Deja Vu Gold Edition IKKS IKKS Baby Thierry Mugler Thierry Mugler Show Collection: Alien Couture Stone