Marki » N-Q » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Farouche Nina Ricci dla kobiet

Farouche Nina Ricci dla kobiet

aldehydowy

Farouche marki Nina Ricci to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Farouche został wydany w 1973 roku. Nutami głowy są aldehydy, mandarynka, galbanum, brzoskwinia i bergamotka; nutami serca są wiciokrzew, goździk (roślina), irys, lilia, szałwia muszkatołowa, jaśmin, konwalia, róża, geranium i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, mech dębowy i wetyweria.

Aldehydy Mandarynka Galbanum Brzoskwinia Bergamotka

Wiciokrzew Goździk (roślina) Irys Lilia Szałwia muszkatołowa Jaśmin Konwalia Róża Geranium Kardamon

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Farouche by Nina Ricci.

Farouche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Farouche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Farouche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Farouche marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Farouche marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Gianfranco Ferre Ferre by Ferre Azzaro Azzaro Now Women Escada Escada Acte 2 S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Femme Molyneux Vivre Evyan White Shoulders Tonatto Profumi Flor D'Arancio Yves Saint Laurent Parisienne Eau de Toilette Lanvin My Sin Vertigo Parfums Vertigo Chanel Chanel No 5 Eau de Toilette Eden Classic Blase