Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Coeur Joie Nina Ricci dla kobiet

Coeur Joie Nina Ricci dla kobiet

Coeur Joie marki Nina Ricci to kwiatowe perfumy dla kobiet. Coeur Joie został wydany w 1946 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Germaine Cellier. Nutami głowy są neroli i bergamotka; nutami serca są irys, fiołek, jaśmin i róża;

Neroli Bergamotka

Irys Fiołek Jaśmin Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coeur Joie by Nina Ricci.

Coeur Joie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Coeur Joie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Coeur Joie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coeur Joie marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coeur Joie marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Moment Givenchy Ysatis Iris Giorgio Beverly Hills Ocean Dream Christian Dior J`adore Le Jasmin Payot Pavlova Guerlain Aqua Allegoria Tiare Mimosa Estée Lauder Pleasures Baie Rose Peony Splash Adidas Adidas Woman Citrus Energy Gloria Vanderbilt Glorious Jean Paul Gaultier Classique X Stella McCartney Sheer Stella 2010 Caswell Massey Freesia