Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Coeur Joie Nina Ricci dla kobiet

Coeur Joie Nina Ricci dla kobiet

Coeur Joie marki Nina Ricci to kwiatowe perfumy dla kobiet. Coeur Joie został wydany w 1946 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Germaine Cellier. Nutami głowy są neroli i bergamotka; nutami serca są irys, fiołek, jaśmin i róża;

Neroli Bergamotka

Irys Fiołek Jaśmin Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coeur Joie by Nina Ricci.

Coeur Joie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Coeur Joie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Coeur Joie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coeur Joie marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coeur Joie marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chopard Wish Turquoise Diamond Le Prince Jardinier Bouton de Rose Perfumer`s Workshop Tea Rose Floris Tuberose CoSTUME NATIONAL Scent Cool Gloss Masaki Matsushima mat; metal Pacifica Malibu Lemon Blossom Lili Bermuda Lily Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Pompon Gardenia Victoria`s Secret Chiffon Peony Freesia Susanne Lang Sula Supermodel Playering Set Florascent Aqua Floralis 1er Mai