Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Capricci Nina Ricci dla kobiet

Capricci Nina Ricci dla kobiet

Miałem: 4

Capricci marki Nina Ricci to kwiatowe perfumy dla kobiet. Capricci został wydany w 1960 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Fabron. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są rozmaryn, tuberoza, gardenia, korzeń irysa, jaśmin, hiacynt, ylang-ylang, konwalia, geranium, róża i narcyz; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, benzoes, mech dębowy i wetyweria.

Bergamotka

Rozmaryn Tuberoza Gardenia Korzeń irysa Jaśmin Hiacynt Ylang-ylang Konwalia Geranium Róża Narcyz

Drzewo sandałowe Piżmo Benzoes mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Capricci by Nina Ricci.

Capricci Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Capricci, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Capricci, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Capricci marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Capricci marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Rose Essentielle Naomi Campbell Naomagic Ghost Ghost Summer Dream Ralph Lauren Ralph Lauren Blue Christian Dior Lily Lise Watier Neiges M∙A∙C Turquatic Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale O Boticario Innamorata Caron Narcisse Blanc Red Flower Organic Perfume Champa Black Phoenix Alchemy Lab Cottonmouth