Marki » N-Q » szyprowe « Grupy

Bigarade Nina Ricci dla kobiet

Bigarade Nina Ricci dla kobiet

Bigarade marki Nina Ricci to szyprowe perfumy dla kobiet. Bigarade został wydany w 1971 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gorzka pomarańcza, mech dębowy, nuty kwiatowe, cytrusy i aldehydy.

Gorzka pomarańcza mech dębowy Nuty kwiatowe Cytrusy Aldehydy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bigarade by Nina Ricci.

Gold

Bigarade Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Bigarade, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Bigarade, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bigarade marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bigarade marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Tom Ford Moss Breches Parfumerie Generale PG08 Intrigant Patchouli Gres My Life Hommage a Marlene Dietrich Miller Harris Terre de Bois Shiseido Zen Original Ormonde Jayne Ormonde Woman Bois 1920 Vento di Fiori biehl parfumkunstwerke mb02 Boadicea the Victorious Reviving Caesars World Caesars Man Amouage The Library Collection Opus I Guerlain Arsene Lupin Voyou Eau de Parfum