Marki » N-Q » orientalno - fougere « Grupy

Sculpture pour Homme Nikos dla mężczyzn

Sculpture pour Homme Nikos dla mężczyzn

Sculpture pour Homme Nikos dla mężczyzn Zdjęcia Sculpture pour Homme Nikos dla mężczyzn Zdjęcia

Sculpture pour Homme marki Nikos to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Sculpture pour Homme został wydany w 1995 roku. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, mandarynka, bergamotka i cytryna; nutami serca są jaśmin, konwalia, róża i geranium; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, benzoes i cedr.

Kwiat pomarańczy Mandarynka Bergamotka Cytryna

Jaśmin Konwalia Róża Geranium

Fasolka tonka Ambra Benzoes Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sculpture pour Homme by Nikos.

Roma per Uomo
Pure Black
Masculin Unique

Sculpture pour Homme Recenzje Perfum

arturovittorio
arturovittorio

Taki...zwyczajny zapach. Dość przyjemny, ale nic porywającego. Na mojej skórze monotonny. Nie rozpoznaję tu poszczególnych składników. Ogólne wrażenie: świeży, nieco świdrujący w nosie, ostry. Wyczuwalna syntetyczność nieco obniża ocenę. No i, niestety, dość szybko wietrzeje. Dużym plusem jest piękny, oryginalny flakon zapowiadający coś bardziej wyszukanego. Dla mało wymagających, nielubiących się wyróżniać.

ganczar666
ganczar666

Z początku po teście poszedł w kąt..
Póżniej wrócił..
Tylko na chwilę..
Kwiat pomarańczy,troszkę syntetyczny jak dla mnie.
Dobrze,że tani.

perfumeholic88
perfumeholic88

W poszukiwaniu zapachu dla mojego bardzo wybrednego męża:D Trafiłam na Sculpture. Marka nic mi nie mówiła, ale przecież to nie ma znaczenia,ważny jest zapach, a że cena kusi to i myślałam, że będzie to coś ekstra. No i nie wiem. Naprawdę nie wiem. Zastanawiam się co ja właściwie czuję. Bo tak: świeżak to to nie jest napewno, ale też żaden killer, który kopie z półobrotu. To coś pomiędzy. Tonka i kwiat pomarańczy jest i to one stoją w pierwszym szeregu i to za ich sprawą kompozycja przypomina mi Altamira tylko, że Altamir jest słodyszy i unisexowy jak dla mnie, a Sculture typowo męski, choć pewnie wiele osób się ze mną nie zgodzi. Trudno. Panowie pode mną napisali, że to ´´love or hate fragrance´´ i ja się pod tym podpiszę, bo w zasadzie nie wiem czy go lubię. Początek jest dziwaczny to jakieś cytrusy z czymś drażniącym, a potem całość się uspokaja za sprawą bobu tonka i kwiata pomarańczy, być może też jaśmin ma też coś do powiedzenia. Jednak nie mogę się oprzeć wrażeniu, że wącham balsam do opalania zmieszany z tą charakterystyczną wonią gumki do ścierania, którą tak lubiłam w dzieciństwie. Wiecie, to taka płaska, kolorowa, gumka, lekko pofalowana. Uwielbiałam jej zapach i tu czuję coś bardzo podobnego. Trwa to i trwa do końca, ale potem już jest coraz mniej intensywne, aż w końcu gaśnie. Czy pasuje do białej koszuli i garniaka? Tak, myślę, że tak, ale najpierw radzę testy, bo możecie być zaskoczeni.

Adamooss
Adamooss

Zapach podobny do Bourjois Masculin Unique, niestety na mojej skórze gorzej się utrzymuje.
Zgadzam się z Prorokiem, że pasuje do białej koszuli i garnituru. Nie będziemy się w nim narzucać otoczeniu, a przez ok.3h wyczówać jego delikatną aurę coraz bardziej zbliżającą się do skóry.
W cieple, wystarczy cieplejsze pomieszczenie, lepiej projektuje.
Według mnie dobry dla dojrzalszego mężczyzny, który nie lubi przytłaczających, mocnych zapachów a chce się czuć rześko, świerzo i z klasą. Na pewno nie jest to świerzak jakich obecnie jest zatrzęsienie, a wszystkie bardzo podobne do siebie.
Flakon orginalnie wyglądający. Stawiając na zakrętce ma się wrażenie małej stabilności. U mnie spoczywa w pozycji poziomej :)

Prorok
Prorok

zapach ktory pod katem feelingu , klimatu kojarzy mi sie jednoznacznie jako skrzyzowanie dreamera versace z joop nightflight ...........slowem zapach na pewno nieutuzinkowy i nie dla kazdego .........swietne parametry uzytkowe - bardzo dobra projekcja i trwalosc - to akurat równiez łączy go z obydwoma wspomnianymi zapachami ............mysle ze podobienstwo do dreamera wynika z tego , ze obydwa zapachy maja w sercu lilię , zreszta jesli wierzyc opisom nut to cale serce sculpture jest kwiatowe ........w kazdym razie jak dla mnie zapach zlozony i unikatowy " love or hate fragrance " - na pewno dla osob , ktore chca i nie boja sie wyroznic w tlumie ( znowu analogia do dreamera ;) ) zapach wyrafinowany , klasowy i elegancki - moim zdaniem swietnie komponuje sie z biala koszula i garniturem - uniwersalny , caloroczny........ no i rzecz jasne efektowne opakowanie i jeszcze efektowniejszy flakon

Sculpture pour Homme by Nikos 4.00 out of 5 based on 18 ratings and 5 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nikos Sculpture pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nikos Sculpture pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sculpture pour Homme marki Nikos. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sculpture pour Homme marki Nikos reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Dreamer Cartier Declaration d'Un Soir Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Chanel Egoiste Platinum Christian Dior Dior Homme Sport Joop! Joop! Homme Christian Dior Fahrenheit Moschino Moschino Forever Christian Dior Dune Creed Aventus Davidoff Zino Davidoff Jean Paul Gaultier Le Male Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III Versace Versace Pour Homme Thierry Mugler The Taste of Fragrance A*Men Christian Dior Higher Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Christian Dior Dior Homme Intense Christian Dior Fahrenheit Absolute Givenchy Gentlemen Only