Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Sculpture Delicate Fleur Nikos dla kobiet

Sculpture Delicate Fleur Nikos dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Sculpture Delicate Fleur marki Nikos to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Sculpture Delicate Fleur został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są liść bambusa, mandarynka i gruszka; nutami serca są tulipan i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka i piżmo.

Liść bambusa Mandarynka Gruszka

Tulipan Konwalia

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sculpture Delicate Fleur by Nikos.

Eau de Eden
Fleur

Sculpture Delicate Fleur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nikos Sculpture Delicate Fleur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nikos Sculpture Delicate Fleur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sculpture Delicate Fleur marki Nikos. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sculpture Delicate Fleur marki Nikos reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Euphoria Blossom Joop! Muse Elizabeth Taylor Diamonds and Emeralds Adidas Adidas 3 Extreme Pour Elle Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes 3 Mauboussin Histoire d`Eau Kim Kardashian Kim Kardashian The Party The Garden Party Frangipane Arno Sorel Sham'n Dream Bogner Bogner Wood Women Ulric de Varens Indra Oriflame Midnight Pearl