Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle dla kobiet

Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle dla kobiet

Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle dla kobiet Zdjęcia Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle dla kobiet Zdjęcia Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle dla kobiet Zdjęcia Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle dla kobiet Zdjęcia Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle dla kobiet Zdjęcia Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle dla kobiet Zdjęcia Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle dla kobiet Zdjęcia

Niki de Saint Phalle marki Niki de Saint Phalle to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Niki de Saint Phalle został wydany w 1982 roku. Nutami głowy są dzięgiel, mięta, nuty zielone, brzoskwinia i bergamotka; nutami serca są goździk (roślina), paczula, korzeń irysa, jaśmin, ylang-ylang, cedr i róża; nutami bazy są skóra, drzewo sandałowe, ambra, piżmo i mech dębowy.

Dzięgiel Mięta Nuty zielone Brzoskwinia Bergamotka

Goździk (roślina) Paczula Korzeń irysa Jaśmin Ylang-ylang Cedr Róża

Skóra Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Niki de Saint Phalle by Niki de Saint Phalle.

Niki de Saint Phalle Recenzje Perfum

amanda
amanda

Oj,trudny początek.
Dużo gorzkiego mchu, jak nalewka ziołowa.
Mija nawet dość szybko ta wiercąca nuta i pojawia się skóra,ale nadal na mchu.
Moim zdaniem zdecydowanie dla wielbicielek porządnych starych szyprów z zielnośćią w roli głównej.

Roma
Roma

Autorką dziela jest Niki de Saint Phalle, a właściwie Catherine Marie-Agnes Fal de Saint Phalle, slawna francuska rzeźbiarka i malarka.
Bardzo chcialam poznac te perfumy, bo czulam, ze to bedzie cos naprawde dobrego i nie pomylilam sie...
Polubilam je od razu. Zaczyna sie soczyscie (i zielono): jasna bergamotka i brzoskwinia, ale juz za chwile czuc ziolowe nuty dziegla i miety, jest las, owszem, ale taki ciemny, ponury - to las, w ktorym straszy.
Potem czuje kurz i... moze gline, moze wapno, a moze, patrzac na reklame, gdzie dwoje kochankow tkwi w wezowym usciku, to farba... U [tej] artystki wszystko jest mozliwe;-)
Albo... wyobrazam sobie domek czarownicy i juz jest sie czego bac;-]
Niki de Saint Phalle to pachnidlo wiedzmowe, dziwne, jesli jest odrobine slodkie, to na poczatku glownie, dzieki obecnosci ylang-ylang i rozy, jednak caly czas przebija sie jakas gorycz [suchych] lisci i igliwia... Mimo tego, ze sa tu nuty zielone, skora je po trosze, ale skutecznie zabija, a mnie poddusza... az tchu brak... na koniec czuje kadzidlo, wiem, ze w skladzie go nie ma, ale... Nie dla wszystkich. bywa bardzo meczacy, nie na kazdy dzien, trzeba miec na niego humor;-]
Oczywiscie, kocham to pachndlo za... wszystko, co napisalam powyzej, nie jest moze piekne, ale niebanalne, intrygujace.
Dobra dla intelektualistki, dla kobiety dziwaka [ja].
Mam kilka miniaturek, w tym te z edycji specjalnej - perfumy - z kolorowym bykiem i ta pachnie duzo, duzo mocniej (tuberoza) i ciekawiej.
Ta wersja jest bardziej mroczna, ciezsza, wiecej mozna w niej wyczuc nut... nie chce jednak wnikac, co w niej jest, a ciesze sie, ze woda stala sie ciemna, zmyslowa...
Niki de Saint Phalle razem Balahe - Leonarda i Parfum de Peau - Montany to moja ulubiona woda.

marialisa
marialisa

Posiadam powyższe perfumy w wersji ekstrakt, w niebywałej urody flakoniku (takim jak na pierwszym i drugim zdjęciu). Jednakże moje serce skradła woda toaletowa, ponieważ w niej właśnie czuję zielony, skrzący się szypr, pełen świetlistych i soczystych nut. Radosny i wesoły, bez zadęcia, bez nut animalistycznych czy innych "obciążaczy". W perfumach zaś wyłazi tuberoza i zasłania sobą wszelką zieleń. Szyprowość owszem jest, ale tuberoza w połączeniu z mchem to doświadczeniem wyłącznie dla silnych duchem:(

vertigo
vertigo

Niki de Saint Phalle. Ziołowo-zielony mszysty szypr, bardzo charakterystyczny.
Absorbujący, prawdziwy, mocny.
W trakcie jego trwania zioła i nuty zielone powoli zastępuje skóra.
Wyczuwam w nim też igliwie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Niki de Saint Phalle marki Niki de Saint Phalle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Niki de Saint Phalle marki Niki de Saint Phalle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paloma Picasso Paloma Picasso Clinique Aromatics Elixir Yves Saint Laurent Opium Chanel Chanel N°5 Molinard Habanita Jil Sander Jil Sander Woman III Gucci L'Arte di Gucci Yves Saint Laurent Opium Sisley Eau du Soir Jean-Louis Scherrer Jean-Louis Scherrer Krizia K de Krizia Al-Rehab Bakhour Estée Lauder White Linen Rochas Madame Rochas Jacomo Silences Bourjois Soir de Paris (Evening in Paris) Estée Lauder Knowing Lancome Magie Noire Montale Black Aoud Guerlain Mitsouko Eau de Toilette