Marki » N-Q » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

NK Nike dla mężczyzn

NK Nike dla mężczyzn

Miałem: 1

NK marki Nike to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. NK został wydany w 1991 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, jaśmin, cedr, drzewo sandałowe, galbanum, ambra, piżmo i cytrusy.

Róża Jaśmin Cedr Drzewo sandałowe Galbanum Ambra Piżmo Cytrusy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about NK by Nike.

NK Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nike NK, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nike NK, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum NK marki Nike. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu NK marki Nike reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Bvlgari Bvlgari Pour Homme Calvin Klein CK One Scene Carolina Herrera 212 Men Chanel Egoiste Platinum Monotheme Fine Fragrances Venezia Black Musk CoSTUME NATIONAL 21 Krizia Easy Krizia Etienne Aigner Aigner White Man Jo Malone Wild Fig & Cassis Serge Lutens Bois de Violette Versace Versense Swiss Arabian Alia