Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Frenzy Nicole Miller dla kobiet

Frenzy Nicole Miller dla kobiet

Frenzy marki Nicole Miller to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Frenzy został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Caroline Sabas. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki, pomarańcza i aldehydy; nutami serca są gardenia, kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang i liść fiołka; nutami bazy są paczula, cedr virginia i ambra.

Liść czarnej porzeczki Pomarańcza Aldehydy

Gardenia Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Liść fiołka

Paczula Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Frenzy by Nicole Miller.

Frenzy Recenzje Perfum

ela812
ela812

Śliczny zapach. Tylko i aż tyle :-)
Jeśli kogoś przerażają aldehydy w składzie, to od razu mówię, że nie ma się czego bać. One tu tylko przemykają w jakimś momencie, ale sądzę, że większość osób w ogóle tego nie zauważy, bo są tak nikłe.
Jest za to cudowna i delikatna słodycz kwiatów i pomarańczy. Nieoczywista do tego stopnia, że dla wielu testujących zapach ten w ogóle nie będzie słodki. Dla mnie jest, ale tak nienachalnie.
Szyprowe jest tu tylko muśnięcie, więc dla początkujących w tej grupie zapachowej to idealna wręcz okazja do zapoznania się z nią.
Ten zapach nie powinien nikogo odrzucić. Jedyne, co mu pewnie niektórzy zarzucą, to to, że może być momentami mdły, bo trwa długo, choć delikatnie, i przejścia z jednej fazy w drugą są płynne, bez gwałtownych zmian akcji. Dla mnie, to akurat zaleta tych perfum :-) Są otulające, takie "kaszmirowe", jak miękki szal. Warto dać im szansę, a przynajmniej poznać.

Tam
Tam

Uniseks, zdecydowanie może stać na półce dla dwojga, nawet z lekkim przechyłem na męską stronę mocy. Świeżość chłodnego soku z pomarańczy z niewielką, ale wyczuwalną ilością zielonego soku z liści porzeczki, ambrą, cedrem i bardzo łagodną gardenią - te składniki bez zbędnej słodyczy układają się w stawiający na nogi i dodający energii specyfik.

Męska w nich jest nieco dystansująca zimna ostrość i dosadność. Spryskana nimi pani to nie jest słodki kociaczek, raczej pewna swoich walorów i dążeń, energiczna i samostanowiąca kobieta.

Zapach nie nadaje się na randki z podtekstami, ale z powodzeniem może być stosowany do zadań codziennych. Energia pomarańczy plus oddech lasu to dla mnie wymarzona mieszanka aromatów "do pracy", gdzie muszę mieć energię, ale i spokój.

Bardzo dobrze układają się w cieplejsze dni latem, gdy chłodzą i rozjaśniają umysł oraz na biegunie przeciwległym - w okresie zimowych Świąt, gdyż zapach pomarańczy i "choinek" jest wówczas jak najbardziej na miejscu.

amanda
amanda

Mnie on również się spodobał. A najbardziej jak ja to określam w tym zapachu, podoba mi się ta pomarańczowa gardenia z prądem. Tak ją odbieram ponieważ te dwie nuty najbardziej są wyczuwalne, a z prądem bo jest w nich coś mocnego, dość intensywnego.
Gdyby w składzie była wetyweria lub jakaś żywica to wszystko było by jasne a tak nie wiem co daje tę przyjemną moc zapachowi.
Aldehydów wogóle nie wyczuwam ani szypru tym bardziej tego typowego znanego z szyprowych kompozycji.
Powiem, że nawet delikatnego nie czuję ni w ząb.
Za to rozkłada mnie na łopatki i rozaniela gardenia z pomarańczą, która zawsze już będzie mnie się kojarzyć z zimą i okresem świątecznym, a to dlatego, że za moich dziecięcych lat rzucano w okresie przedświątecznym ten owcoc do sklepów i między innymi Swięta nim pachniały.

perfumeholic88
perfumeholic88

Zainteresował mnie skład, bo jak wiadomo ja kocham paczulę, pomarańczą i gardenia też nie pogardzę. Przyjemny to zapach i to bardzo. Dominuje ambra z pomarańczą, a dwa kroki za nimi stąpa ułagodzna paczula. Aldehydów kompletnie nie wyczuwam i bardzo dobrze. Gdzieś też wychwytuję gardenię. Ten zapach ma coś w sobie. Niby nie jest mocny, nie ciągnie się za nami, a przyjemnie się go nosi. To taki lekki szypr dla fanek gatunku, które jeszcze nie mają ochoty na poznanie prawdziwych przedstawicieli tej kategorii.

Dopisek: Po dłuższym noszeniu stwierdzam, że to naprawdę niezły zapach. Jest lekko słodkawy taka słodyczą kwiatów gardenii, ale to żaden słodziak, bo temperuje go właśnie ambra z pomarańczą i paczula. Miło się go nosi,a pozatym nawet pod ciepłym szalikiem jest wyczuwalny przez otoczenie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicole Miller Frenzy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicole Miller Frenzy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Frenzy marki Nicole Miller. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Frenzy marki Nicole Miller reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Guerlain Guerlain Chant d'Aromes Avon Christian Lacroix Rouge Givenchy Ange ou Demon Tendre Carven Monsieur Carven Pierre Balmain Ivoire de Balmain Novaya Zarya Krasnaya Moskva Ralph Lauren Romance Always Yours Yves Rocher Secrets d’Essences Iris Noir Eau Fraiche Nina Ricci Ricci Ricci Paris Hilton Tease Marc de la Morandiere Bleu de Chine Liz Claiborne Liz Sport