Marki » N-Q » orientalno - fougere « Grupy

Homme Nicole Farhi dla mężczyzn

Homme Nicole Farhi dla mężczyzn

Miałem: 1

Homme Nicole Farhi dla mężczyzn Zdjęcia Homme Nicole Farhi dla mężczyzn Zdjęcia Homme Nicole Farhi dla mężczyzn Zdjęcia Homme Nicole Farhi dla mężczyzn Zdjęcia

Homme marki Nicole Farhi to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Homme został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są lima, herbata i dzięgiel; nutami serca są pieprz, nuty zielone i nuty drzewne; nutami bazy są piżmo i paczula.

Lima Herbata Dzięgiel

Pieprz Nuty zielone Nuty drzewne

Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Homme by Nicole Farhi.

Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicole Farhi Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicole Farhi Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Homme marki Nicole Farhi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Homme marki Nicole Farhi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme Givenchy Xeryus Rouge Puma Flowing Man Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck for Men Bond No 9 Cooper Square Armand Basi Silver Nature Lacoste Lacoste Elegance Jacomo Jacomo de Jacomo Rouge Jean Paul Gaultier Le Male Terrible Roberto Cavalli Roberto Cavalli Black Hermes Elixir des Merveilles Lucky Brand Lucky You for Men