Marki » N-Q » orientalno - fougere « Grupy

Homme Nicole Farhi dla mężczyzn

Homme Nicole Farhi dla mężczyzn

Miałem: 1

Homme Nicole Farhi dla mężczyzn Zdjęcia Homme Nicole Farhi dla mężczyzn Zdjęcia Homme Nicole Farhi dla mężczyzn Zdjęcia Homme Nicole Farhi dla mężczyzn Zdjęcia

Homme marki Nicole Farhi to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Homme został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są lima, herbata i dzięgiel; nutami serca są pieprz, nuty zielone i nuty drzewne; nutami bazy są piżmo i paczula.

Lima Herbata Dzięgiel

Pieprz Nuty zielone Nuty drzewne

Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Homme by Nicole Farhi.

Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicole Farhi Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicole Farhi Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Homme marki Nicole Farhi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Homme marki Nicole Farhi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Hermes Equipage Giorgio Armani Armani Attitude David & Victoria Beckham Intimately Beckham Night for Men Jean Paul Gaultier Cologne Le Male Summer 2008 Givenchy Givenchy Play Intense Borsalino Panama Menard Menard for Men Opus Oils Divine: Eros Playboy Playboy Vegas Caron Impact Pour Un Homme Adolfo Dominguez U Black Hombre Jeanne Arthes Ice Breaker