Marki » N-Q » aromatyczno - wodne « Grupy

Bleu Intense Nicole Farhi dla mężczyzn

Bleu Intense Nicole Farhi dla mężczyzn

Miałem: 1

Bleu Intense Nicole Farhi dla mężczyzn Zdjęcia Bleu Intense Nicole Farhi dla mężczyzn Zdjęcia Bleu Intense Nicole Farhi dla mężczyzn Zdjęcia Bleu Intense Nicole Farhi dla mężczyzn Zdjęcia

Bleu Intense marki Nicole Farhi to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Bleu Intense został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i lawenda; nutami serca są fiołek i szałwia; nutami bazy są piżmo, fasolka tonka, ambra i wanilia.

Bergamotka Mandarynka Lawenda

Fiołek Szałwia

Piżmo Fasolka tonka Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bleu Intense by Nicole Farhi.

Bleu Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicole Farhi Bleu Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicole Farhi Bleu Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bleu Intense marki Nicole Farhi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bleu Intense marki Nicole Farhi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Carolina Herrera Herrera Aqua Nautica Nautica Blue Montale Embruns d'Essaouira Replay Replay Your Fragrance! for Him Davidoff Davidoff Cool Water Women Ice Fresh Bella Bellissima Perfect Man Alternative Bronnley Body Care Yves Rocher Transat Nautica Pure Nautica Black Phoenix Alchemy Lab The Malignant Dreams of Cthulhu in Love Carol`s Daughter Ocean Burberry Burberry Sport Ice for Men