Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Bleu Azur Nicole Farhi dla kobiet

Bleu Azur Nicole Farhi dla kobiet

Bleu Azur Nicole Farhi dla kobiet Zdjęcia Bleu Azur Nicole Farhi dla kobiet Zdjęcia Bleu Azur Nicole Farhi dla kobiet Zdjęcia Bleu Azur Nicole Farhi dla kobiet Zdjęcia

Bleu Azur marki Nicole Farhi to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Bleu Azur został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, grejpfrut, kolendra, czarna porzeczka, nuty zielone i woda morska; nutami serca są róża, ylang-ylang, jaśmin, irys i piwonia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Bergamotka Cytryna Amalfi Grejpfrut Kolendra Czarna porzeczka Nuty zielone Woda morska

Róża Ylang-ylang Jaśmin Irys Piwonia

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bleu Azur by Nicole Farhi.

Bleu Azur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicole Farhi Bleu Azur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicole Farhi Bleu Azur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bleu Azur marki Nicole Farhi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bleu Azur marki Nicole Farhi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Agent Provocateur Agent Provocateur Eau Emotionnelle Comme des Garcons Odeur 53 ID Parfums Rose Divine Christian Dior Dior Me, Dior Me Not The Body Shop Rougeberry Ella Mikao Yujin Feroce Tom Ford White Musk Collection Musk Pure Neotantric Manic Love for Her Roberto Capucci Opera III Chloe Love Brut Parfums Prestige Woodhue Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette