Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

European Gardens Nicolas Danila dla kobiet

European Gardens Nicolas Danila dla kobiet

lekko korzenny
European Gardens Nicolas Danila dla kobiet Zdjęcia European Gardens Nicolas Danila dla kobiet Zdjęcia European Gardens Nicolas Danila dla kobiet Zdjęcia European Gardens Nicolas Danila dla kobiet Zdjęcia European Gardens Nicolas Danila dla kobiet Zdjęcia

European Gardens marki Nicolas Danila to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. European Gardens został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laure-Leta Jacquet. Nutami głowy są nuty zielone i anyż; nutami serca są jaśminowiec, irys i jaśmin; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Nuty zielone Anyż

Jaśminowiec Irys Jaśmin

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about European Gardens by Nicolas Danila.

European Gardens Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolas Danila European Gardens, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolas Danila European Gardens, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum European Gardens marki Nicolas Danila. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu European Gardens marki Nicolas Danila reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Valentino Valentino Roger & Gallet Eau de The Vert Bath and Body Works Blushing Cherry Blossom Bobbi Brown Almost Bare Leonard Leonard de Leonard CB I Hate Perfume Tea/Rose Gap So Pink Philosophy Pure Grace Vicky Tiel Ethere Ulric de Varens Mini Kiss Oriflame Solliden for Her Dorin Roses des Vents Est