Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Amerindian Gardens Nicolas Danila dla kobiet

Amerindian Gardens Nicolas Danila dla kobiet

Mam: 1

Amerindian Gardens Nicolas Danila dla kobiet Zdjęcia Amerindian Gardens Nicolas Danila dla kobiet Zdjęcia Amerindian Gardens Nicolas Danila dla kobiet Zdjęcia Amerindian Gardens Nicolas Danila dla kobiet Zdjęcia Amerindian Gardens Nicolas Danila dla kobiet Zdjęcia

Amerindian Gardens marki Nicolas Danila to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Amerindian Gardens został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laure-Leta Jacquet. Nutami głowy są grejpfrut, fiołek i bluszcz; nutami serca są jaśmin, róża i rabarbar; nutą bazy jest cedr virginia.

Grejpfrut Fiołek Bluszcz

Jaśmin Róża Rabarbar

Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amerindian Gardens by Nicolas Danila.

Amerindian Gardens Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Z początku wydawał mi się zapachem bliskim ideału rabarbarowego, ale jednak szybko do rabarbaru, pełnego cierpkości dołącza wetiwer, a ja mam już chyba przesyt duetu rabarbar+wetiwer. Jeśli już przełamać i nie doprowadzić do nadmiernej cierpkości rabarbaru, to lepiej czymś innym np kadzidłem (taki duet reprezentuje cudny Aedes de Venustas - na dany moment mój ulubiony zapach z rabarbarem).

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolas Danila Amerindian Gardens, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolas Danila Amerindian Gardens, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amerindian Gardens marki Nicolas Danila. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amerindian Gardens marki Nicolas Danila reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Cerruti Cerruti 1881 Eau d'Ete Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2007 Femme CB I Hate Perfume I am a Dandelion Versace Versus Time For Relax Benetton B. Clean Energy Louis Feraud Louis Feraud Victoria`s Secret Pink Guerlain Samsara Shine Estée Lauder Pleasures Jasmine Violet Splash Creed Fleur de The Rose Bulgare JoAnne Bassett Petit Trianon Max Azria BCBGirls Nature