Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Week End a Deauville Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Week End a Deauville Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Week End a Deauville Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet Zdjęcia

Week End a Deauville marki Nicolai Parfumeur Createur to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Week End a Deauville został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są galbanum, estragon, bazylia i mięta; nutami serca są konwalia, jaśmin, róża i ylang-ylang; nutami bazy są cedr, skóra i piżmo.

Galbanum Estragon Bazylia Mięta

Konwalia Jaśmin Róża Ylang-ylang

Cedr Skóra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Week End a Deauville by Nicolai Parfumeur Createur.

Week End a Deauville Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Week End a Deauville, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Week End a Deauville, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Week End a Deauville marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Week End a Deauville marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Givenchy Ange ou Demon Tendre Yves Rocher Comme une Evidence Sisley Eau du Soir 2008 Le Labo Iris 39 Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme Marbert Scarf Marc de la Morandiere Bleu de Chine Yves Rocher Diamella Long Lost Perfume Memoire Cherie O Boticario Sensuelle Essence Jean Patou Cocktail Galimard Soir De Grasse