Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Week End Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Week End Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Week End marki Nicolai Parfumeur Createur to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Week End został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są estragon, bazylia i mięta; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, galbanum, kardamon, konwalia, zielone jabłko i calone; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i skóra.

Estragon Bazylia Mięta

Jaśmin Ylang-ylang Galbanum Kardamon Konwalia Zielone jabłko Calone

Piżmo Cedr Virginia Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Week End by Nicolai Parfumeur Createur.

Week End Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Week End, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Week End, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Week End marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Week End marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Carolina Herrera AquaFlore Givenchy Into the Blue Alfred Sung Paradise Sergio Tacchini O-Zone Woman Sergio Tacchini Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Gardenia Gap Gap Blue No.655 For Her Faconnable Face a Face pour Femme Opus Oils Absinthia Estée Lauder Pleasures Jasmine Violet Splash Vicky Tiel Originale Histoires de Parfums Blanc Violette Mansfield Piazzetta di Portofino