Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Violette in Love Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Violette in Love Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Violette in Love Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet Zdjęcia

Violette in Love marki Nicolai Parfumeur Createur to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Violette in Love został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są cytryna, liść czarnej porzeczki, malina i kolendra; nutami serca są róża, fiołek i irys; nutą bazy jest piżmo.

Cytryna Liść czarnej porzeczki Malina Kolendra

Róża Fiołek Irys

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Violette in Love by Nicolai Parfumeur Createur.

Violette in Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Violette in Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Violette in Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Violette in Love marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Violette in Love marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Princesse Marina De Bourbon LYS Givenchy Les Parfums Mythiques - Extravagance d'Amarige Louis Feraud Louis Feraud Valentino Rock`n Rose Pret-A-Porter Shiseido Relaxing Fragrance Woods of Windsor Lily of the Valley Robert Piguet Futur Luciano Soprani Solo Soprani Skeem Lilac Dandelion Princesse Marina De Bourbon Fleur de Lys Yves Rocher Ode a la Vie Yves Rocher Folies de Saisons Caprices de Printemps