Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Violette in Love Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Violette in Love Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Violette in Love Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet Zdjęcia

Violette in Love marki Nicolai Parfumeur Createur to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Violette in Love został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są cytryna, liść czarnej porzeczki, malina i kolendra; nutami serca są róża, fiołek i irys; nutą bazy jest piżmo.

Cytryna Liść czarnej porzeczki Malina Kolendra

Róża Fiołek Irys

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Violette in Love by Nicolai Parfumeur Createur.

Violette in Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Violette in Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Violette in Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Violette in Love marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Violette in Love marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Celine Celine Sensual Summer Escada Escada Sport  Feeling Free L`Occitane en Provence Eau d'Azur Aqaba Aqaba Spring Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Palm Atelier Flou Paradis Paradis Ayala Moriel Les Nuages de Joie Jaune Parfums 06130 Lentisque Princesse Marina De Bourbon Fleur de Lys Yves Rocher Chevrefeuille La Bouquetiere Emotion Celeste Nicolai Parfumeur Createur Mimosaique