Marki » N-Q » szyprowe « Grupy

Vie de Chateau Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

Vie de Chateau Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

tytoniowy
ziołowy

Vie de Chateau Intense marki Nicolai Parfumeur Createur to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, tymianek i estragon; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są mech dębowy, wetyweria, paczula, sosna, Żywice, tytoń, siano i piżmo.

Bergamotka Grejpfrut Tymianek Estragon

Jaśmin

mech dębowy Wetyweria Paczula Sosna Żywice Tytoń Siano Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vie de Chateau Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

Eau Sauvage Parfum

Vie de Chateau Intense Recenzje Perfum

JAROSLAV
JAROSLAV

"Vie De Chateau Intense" Parfums De Nicolai
Aromatyczny, pełen żywic drzewnych cytrusowo-ziołowy szypr.Piękny!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Vie de Chateau Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Vie de Chateau Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vie de Chateau Intense marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vie de Chateau Intense marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Jacomo Paradox for Men Creed Erolfa Creed Green Valley M. Micallef Avant-Garde Penhaligon`s Quercus Ormonde Jayne Ormonde Woman Paloma Picasso Mon Parfum Frank Los Angeles Frank No.3 Atkinsons English Lavender Pascal Morabito Passion Mediterrannee Yachting Anucci Anucci Men Jean Patou Invitation