Marki » N-Q » szyprowe « Grupy

Vie de Chateau Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

ziołowy
tytoniowy

Vie de Chateau marki Nicolai Parfumeur Createur to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vie de Chateau został wydany w 1992 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są grejpfrut, paproć, trawa i nuty zielone; nutami serca są wetyweria, tytoń i siano; nutami bazy są piżmo, paczula, mech dębowy i skóra.

Grejpfrut Paproć Trawa Nuty zielone

Wetyweria Tytoń Siano

Piżmo Paczula Mech dębowy Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vie de Chateau by Nicolai Parfumeur Createur.

Vie de Chateau Recenzje Perfum

marialisa
marialisa

Cudowny, euforyczny letni zapach! Nigdy bym nie przypuszczała, że zycie zamkowe (pałacowe?) polegało na leżeniu w letnie południe w stogach siana pod kwitnącą akcją lub lipą;) Z źdźbłem trawy między zębami, ksiązką w ręku. Ale co ja tam wiem o arystokratycznych rozrywkach...
Jak wszystkie krotochwile, i ta sie szybko kończy. Pogoda się zepsuła i trzeba wracać do salonu w stylu Ludwika jakiegos tam i słuchać przynudzania jakieś wysokourodzonej staruszki o czasach minionych...
Chce się krzyknąc - chwilo trwaj, ale jakos nie ma obok Mefistolesa :(
Wspaniały, wesoły szypr, obalający pogład, że tego typu starobabcine wonie przystoją niemytym wiedźmom. Polecam, mimo nikłej, skandalicznej trwalości. Do polewania się:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Vie de Chateau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Vie de Chateau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vie de Chateau marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vie de Chateau marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Chanel Pour Monsieur Mauboussin Emotion Divine Jardin de France Chypre Paloma Picasso Mon Parfum biehl parfumkunstwerke mb02 Les Parfums de Rosine Une Folie de Rose Penhaligon`s Racquets Formula JoAnne Bassett Rich Leather D.S. & Durga M'Head Reds Atelier Cologne Grand Neroli Gianfranco Ferre GFF Uomo Lacoste 2000