Marki » N-Q » drzewno - przyprawowe « Grupy

Vetyver Nicolai Parfumeur Createur dla mężczyzn

Vetyver Nicolai Parfumeur Createur dla mężczyzn

Vetyver marki Nicolai Parfumeur Createur to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, jaśmin, ylang-ylang, kolendra, fasolka tonka, kminek i pieprz.

Wetyweria Jaśmin Ylang-ylang Kolendra Fasolka tonka Kminek Pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetyver by Nicolai Parfumeur Createur.

Vetyver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Vetyver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Vetyver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetyver marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetyver marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Kenzo Kenzo Jungle Homme Hugo Boss Boss In Motion Green Gucci Gucci Rush for Men Rochas Aquaman Jacomo Aura for Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Patchouli Etro Benetroessere Raving Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Silver Words Ted Lapidus Black Soul Montale Aoud Safran Profumi di Pantelleria Dammuso SoOud Fam