Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Vanille Tonka Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Vanille Tonka Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Mam: 1

Vanille Tonka Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet Zdjęcia

Vanille Tonka marki Nicolai Parfumeur Createur to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są bazylia, cytryna amalfi i mandarynka; nutami serca są goździk (roślina), kwiat afrykańskiej pomarańczy, czarny pieprz i cynamon; nutami bazy są kadzidło, wanilia i fasolka tonka.

Bazylia Cytryna Amalfi Mandarynka

Goździk (roślina) Kwiat afrykańskiej pomarańczy Czarny pieprz Cynamon

Kadzidło Wanilia Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille Tonka by Nicolai Parfumeur Createur.

Sacrebleu

Vanille Tonka Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Vanille Tonka, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Vanille Tonka, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille Tonka marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille Tonka marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Summer Peonies Christian Dior Lily Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition 2008 Christian Dior J`adore Le Jasmin Prada No2 Oeillet Muelhens My Melody Dreams Coach Freesia Splash Nicole Miller Nicole Givenchy Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac mark. mark Sophistique Revlon Fleurs de Jontue Iris de Fete Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture