Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanille Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

cynamonowy
ziołowy

Vanille Intense marki Nicolai Parfumeur Createur to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vanille Intense został wydany w 1993 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są pomarańcza i kwiat pomarańczy; nutami serca są wanilia, cynamon i kocanka; nutą bazy jest ambra.

Pomarańcza Kwiat pomarańczy

Wanilia Cynamon Kocanka

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

Vanille Intense Recenzje Perfum

Wanilia mało jadalna, z początku nieco kwaśna, dzięki pomarańczy i nieśmiertelnikowi, później dymna, gęsta, z dużą ilością goździków. Ciekawy, bardzo trwały zapach.

Vanille Intense by Nicolai Parfumeur Createur 4.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Vanille Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Vanille Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille Intense marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille Intense marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Laura Mercier Eau Gourmande Almond Coconut Montale Vanille Absolu Kenzo 5:40 PM in Madagascar Les Petits Plaisirs Patchouli Envoutant M. Micallef Vanille Aoud Black Phoenix Alchemy Lab Mme. Moriarty Misfortune Teller Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Carol`s Daughter Ecstasy Jessica Simpson Dessert Treats Candy Demeter Fragrance Chococat Hilde Soliani Vani Choc Lush American Cream