Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanille Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

cynamonowy
ziołowy

Vanille Intense marki Nicolai Parfumeur Createur to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vanille Intense został wydany w 1993 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są pomarańcza i kwiat pomarańczy; nutami serca są wanilia, cynamon i kocanka; nutą bazy jest ambra.

Pomarańcza Kwiat pomarańczy

Wanilia Cynamon Kocanka

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

Vanille Intense Recenzje Perfum

Wanilia mało jadalna, z początku nieco kwaśna, dzięki pomarańczy i nieśmiertelnikowi, później dymna, gęsta, z dużą ilością goździków. Ciekawy, bardzo trwały zapach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Vanille Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Vanille Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille Intense marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille Intense marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Thierry Mugler Innocent Deborah Be Gourmand - Bon Bon Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Eau d`Amour Il Profvmo Chocolat Helmut Lang Eau de Parfum Kenzo 5:40 PM in Madagascar Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 8 Corine de Farme M'zelle Creme Brulee Corine de Farme M'zelle Vanille Chocolat Laurence Dumont Vanille Chocolat Sage Machado Onyx SoOud Ouris