Marki » N-Q » orientalno - przyprawowe « Grupy

Sacrebleu Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Sacrebleu Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Mam: 1

Sacrebleu Intense marki Nicolai Parfumeur Createur to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Sacrebleu Intense został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są mandarynka, czerwone jagody i nuty owocowe; nutami serca są goździk (roślina), tuberoza, cynamon i jaśmin; nutami bazy są balsam peruwiański, drzewo sandałowe, fasolka tonka, paczula, olibanum, nuty drzewne i wanilia.

Mandarynka Czerwone jagody Nuty owocowe

Goździk (roślina) Tuberoza Cynamon Jaśmin

Balsam peruwiański Drzewo sandałowe Fasolka tonka Paczula Olibanum Nuty drzewne Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sacrebleu Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

Sacrebleu Intense Recenzje Perfum

Bardzo ładny, ciepły orient. Całość to mieszanka wanilii, kwiatów goździka i cynamonu, który dominuje na innymi składnikami.

Zapach jest słodki i lekko pudrowy ,dla niektórych może się wydawać przez to zbyt retro. Trwałość niestety taka sobie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sacrebleu Intense marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sacrebleu Intense marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Yves Saint Laurent Opium Giorgio Armani Mania Pierre Cardin Revelation Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre The Body Shop Cinnamon Spice Perfume Oil Isabela Capeto Isabela Capeto DSH Perfumes Oeillets Rouges (Red Carnations) Thymes Ambersweet Orange D.S. & Durga East Mid East Fiorucci Pin Up I M Spicy LR Jungle Man Byredo Accord Oud