Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Sacrebleu Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Sacrebleu Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Mam: 1

Sacrebleu marki Nicolai Parfumeur Createur to kwiatowe perfumy dla kobiet. Sacrebleu został wydany w 1993 roku. Sacrebleu stworzyli Patricia de Nicolai i Francois Robert. Nutami głowy są mandarynka, owoce i czerwone jagody; nutami serca są goździk (roślina), tuberoza, jaśmin i cynamon; nutami bazy są olibanum, nuty drzewne, wanilia, paczula, drzewo sandałowe, balsam peruwiański i fasolka tonka.

Mandarynka Owoce Czerwone jagody

Goździk (roślina) Tuberoza Jaśmin Cynamon

Olibanum Nuty drzewne Wanilia Paczula Drzewo sandałowe Balsam peruwiański Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sacrebleu by Nicolai Parfumeur Createur.

Vanille Tonka

Sacrebleu Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Sacrebleu!
To dopiero piękność, ta tuberoza. Uwodzi słodką, puchatą, deserową wanilią, delikatnie drażni nos lekko pikantnym, ziemistym goździkiem, a deserowy charakter podkreśla cynamonowa posypka.
A tuberoza? Tym razem to nie hrabina w wielkiej czapie i futrze z białego lisa, tylko dziewczyna o wielkich szarych oczach ubrana w białą muślinową sukienkę.
A ten deser bardzo jej smakuje.
Bo Sacrebleu jest przede wszystkim o wanilii.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sacrebleu marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sacrebleu marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jennifer Lopez Glow Chanel Gardenia Jil Sander Style Summer Liz Claiborne Liz Claiborne Bath and Body Works Gardenia The Body Shop Moroccan Rose Guerlain Terracotta Eau Sous Le Vent Bvlgari Jasmin Noir Eau de Toilette Compagnia Delle Indie Oceania Tiare Blossom Tsi-La Organic Ilang Ilang Donna Karan Pure DKNY Lulu Beauty Dame