Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Rose Pivoine Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Rose Pivoine Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

ziołowy

Rose Pivoine marki Nicolai Parfumeur Createur to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutę głowy stanowi czerwone jagody; nutami serca są róża, geranium i rumianek; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Czerwone jagody

Róża Geranium Rumianek

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Pivoine by Nicolai Parfumeur Createur.

Rose Pivoine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Rose Pivoine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Rose Pivoine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Pivoine marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Pivoine marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Fleurs d'Oranger Jennifer Lopez Glow Annick Goutal Gardenia Passion Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme 2007 Victorio & Lucchino Abril Emanuel Ungaro Senso Mary Kay Sparkling Honeysuckle Stella McCartney Stella in Two Peony Burberry Burberry London for Women Special Edition 2009 Mona di Orio Jabu O Boticario Acqua di Colonia Floral Tiens Trench