Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Rose Oud Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

Rose Oud Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

Rose Oud Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Rose Oud marki Nicolai Parfumeur Createur to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Rose Oud został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są malina, dzięgiel i osmantus; nutami serca są róża i konwalia; nutami bazy są agar (oud), paczula, drzewo sandałowe, wanilia, piżmo, kastoreum i ambra.

Malina Dzięgiel Osmantus

Róża Konwalia

Agar (oud) Paczula Drzewo sandałowe Wanilia Piżmo Kastoreum Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Oud by Nicolai Parfumeur Createur.

Rose Oud Recenzje Perfum

lucasai
lucasai

Dzisiaj testuję nowy Rose Oud, więc podzielę się paroma spostrzeżeniami.

Zapach rozpoczyna się piękną i bogatą różą (róża herbaciana jak na moje) w stylu dość orientalnym, połączona z osmantusem.
Dość szybko pojawia się oud, ale jest on bardzo lekki, nawet nieco słabszy niż w Rose Anonyme od Atelier Cologne.

Rose Oud stopniowo mięknie i łagodnieje, jego kontury się rozmywają. Pojawia się kremowy sandałowiec osłodzony wanilią, na puchatej piżmowej bazie podkolorowanej ambrą.

Czuć też troszkę kastoreum,dla mnie paczuli niet.

Ładne pachnidło, bliskoskórne.

Rose Oud by Nicolai Parfumeur Createur 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Rose Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Rose Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Oud marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Oud marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Al-Rehab Aroos AL-Bahrain Yves Rocher Voile d'Ambre Benetton Colors de Benetton Men Kenzo Peace Montale Patchouli Leaves Montale Red Vetyver Hors La Monde Shiloh Rodier Rodier pour Femme Estée Lauder Pleasures Sandalwood Amber Splash Teufels Kuche Patchouly Incubus Dorin Un Air d’Arabie Amber Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Roots