Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Rose Oud Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

Rose Oud Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Rose Oud Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Rose Oud marki Nicolai Parfumeur Createur to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Rose Oud został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są malina, dzięgiel i osmantus; nutami serca są róża i konwalia; nutami bazy są agar (oud), paczula, drzewo sandałowe, wanilia, piżmo, kastoreum i ambra.

Malina Dzięgiel Osmantus

Róża Konwalia

Agar (oud) Paczula Drzewo sandałowe Wanilia Piżmo Kastoreum Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Oud by Nicolai Parfumeur Createur.

Rose Oud Recenzje Perfum

lucasai
lucasai

Dzisiaj testuję nowy Rose Oud, więc podzielę się paroma spostrzeżeniami.

Zapach rozpoczyna się piękną i bogatą różą (róża herbaciana jak na moje) w stylu dość orientalnym, połączona z osmantusem.
Dość szybko pojawia się oud, ale jest on bardzo lekki, nawet nieco słabszy niż w Rose Anonyme od Atelier Cologne.

Rose Oud stopniowo mięknie i łagodnieje, jego kontury się rozmywają. Pojawia się kremowy sandałowiec osłodzony wanilią, na puchatej piżmowej bazie podkolorowanej ambrą.

Czuć też troszkę kastoreum,dla mnie paczuli niet.

Ładne pachnidło, bliskoskórne.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Rose Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Rose Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Oud marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Oud marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Serge Lutens Vetiver Oriental Alexander McQueen Kingdom Limited Edition Rene Lezard Identite for Men Bois 1920 Real Patchouly Liz Claiborne Spark for Men ID Parfums Le Temps de Reines Rodier Rodier pour Femme Lulu Guinness Cast A Spell Six Scents Six Scents Series Two 2 Damir Doma: Ende / Anfang Etat Libre d`Orange Fat Electrician By Kilian Rose Oud Swiss Arabian Dehn El Ood Fakham