Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Rose Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Rose Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Miałem: 1

Rose Intense marki Nicolai Parfumeur Createur to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Rose Intense został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są bergamotka, jeżyna i malina; nutami serca są róża, olej różany, fiołek, czarny pieprz i pelargonia; nutami bazy są piżmo, cedr, drzewo sandałowe i ambra.

Bergamotka Jeżyna Malina

Róża Olej różany Fiołek Czarny pieprz Pelargonia

Piżmo Cedr Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

Rose Intense Recenzje Perfum

Rose Intense by Nicolai Parfumeur Createur 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Rose Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Rose Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Intense marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Intense marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Gianfranco Ferre 20 For Woman Agent Provocateur Agent Provocateur Diesel Diesel Green Feminine Montale Aoud Queen Roses Christian Dior Dior Me, Dior Me Not Pino Silvestre Pino Blue Jennifer Lopez Deseo The Body Shop White Musk Victoria`s Secret Silk Mandarin Santal Ajmal Unveil Yves Rocher Cantate Lulu Beauty Starlet