Marki » N-Q » szyprowe « Grupy

Patchouli Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

Patchouli Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

Patchouli Intense marki Nicolai Parfumeur Createur to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są lawenda, geranium i pomarańcza; nutami serca są cejloński cynamon, róża i paczula; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

Lawenda Geranium Pomarańcza

Cejloński cynamon Róża Paczula

Drzewo sandałowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Patchouli Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

Patchouli Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Patchouli Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Patchouli Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Patchouli Intense marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Patchouli Intense marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Oriflame Amethyst Fatale La Perla Parfum Prive Mark Buxton English Breakfast Bois 1920 Vento di Fiori Animale Animale Liz Claiborne Claiborne for Men Ralph Lauren Polo Crest Caesars World Caesars Man Daniel Vaudd Amplexus Atelier Cologne Trefle Pur Black Phoenix Alchemy Lab Banded Sea Snake Olivina Napa Valley Cielo