Marki » N-Q » « Grupy

Patchouli Homme Nicolai Parfumeur Createur dla mężczyzn

Patchouli Homme Nicolai Parfumeur Createur dla mężczyzn

Patchouli Homme marki Nicolai Parfumeur Createur to perfumy dla mężczyzn. Patchouli Homme został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są pomarańcza, lawenda, geranium i cynamon; nutami serca są róża, paczula i drzewo sandałowe; nutami bazy są ambra, skóra, kadzidło i siano.

Pomarańcza Lawenda Geranium Cynamon

Róża Paczula Drzewo sandałowe

Ambra Skóra Kadzidło Siano

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Patchouli Homme by Nicolai Parfumeur Createur.

Patchouli Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Patchouli Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Patchouli Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Patchouli Homme marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Patchouli Homme marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Vive Maria Forbidden Fragrance Mis(s) Behave Wellments I Love the Moon Parfum d`Empire Eau de Gloire Mandarina Duck Pure Black Kenzo L'Eau par Kenzo Eau Indigo pour Femme DSH Perfumes L`Homme LR Leona Lewis Guerlain Elixir Charnel Le Boise Torride Demeter Fragrance Baby Powder Washington Tremlett Notting Hill Carnival Bond No 9 Saks En Rose Madonna Nudes 1979 Masquerade