Marki » N-Q » « Grupy

Patchouli Homme Nicolai Parfumeur Createur dla mężczyzn

Patchouli Homme Nicolai Parfumeur Createur dla mężczyzn

Patchouli Homme marki Nicolai Parfumeur Createur to perfumy dla mężczyzn. Patchouli Homme został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są pomarańcza, lawenda, geranium i cynamon; nutami serca są róża, paczula i drzewo sandałowe; nutami bazy są ambra, skóra, kadzidło i siano.

Pomarańcza Lawenda Geranium Cynamon

Róża Paczula Drzewo sandałowe

Ambra Skóra Kadzidło Siano

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Patchouli Homme by Nicolai Parfumeur Createur.

Patchouli Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Patchouli Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Patchouli Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Patchouli Homme marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Patchouli Homme marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Vera Wang Look Six Scents Six Scents 1 Alexandre Herchcovitch: Urban Tropicalia Lucien Lelong Lelong Comptoir Sud Pacifique Aouda Ulric de Varens Varens Original Spring Tea Comme des Garcons Daphne Stella McCartney Stella Nude Les Parfums de Rosine Rose d`Homme Nelly Apple Bottoms by Nelly Demeter Fragrance Crayon Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Saphir Soleil Porsche Design The Essence Summer Ice