Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Odalisque Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Odalisque Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Odalisque marki Nicolai Parfumeur Createur to kwiatowe perfumy dla kobiet. Odalisque został wydany w 1989 roku. Nutami głowy są bergamotka, tangeryna i cytrusy; nutami serca są konwalia, jaśmin, korzeń irysa i mech dębowy; nutą bazy jest piżmo.

Bergamotka Tangeryna Cytrusy

Konwalia Jaśmin Korzeń irysa mech dębowy

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Odalisque by Nicolai Parfumeur Createur.

Odalisque Recenzje Perfum

Wytrawny kwiatowy szypr – główną rolę gra nieco duszna konwalia i cytrusy, podszyte gorzką nutą mchu i ziemi. Momentami przypomina męską wodę kolońską.

Trwałość i intensywność niestety takie sobie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Odalisque, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Odalisque, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Odalisque marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Odalisque marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coach Coach Halloween Halloween Fresia Bill Blass The Fragrance from Bill Blass Adidas Adidas Originals pour Femme Emanuel Ungaro Senso Mariah Carey Luscious Pink Etro Benetroessere Relent Jean Patou Amour Amour Jardin de France Violette Pacifica Tunisian Jasmine Philosophy Unconditional Love Norma Kamali Jazmin