Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Number One Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

tuberozowy
żółtych kwiatów
ziołowy

Number One Intense marki Nicolai Parfumeur Createur to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są nagietek, galbanum i czarna porzeczka; nutami serca są jaśmin, tuberoza, kwiat pomarańczy, ylang-ylang, róża i liść czarnej porzeczki; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i ambra.

Nagietek Galbanum Czarna porzeczka

Jaśmin Tuberoza Kwiat pomarańczy Ylang-ylang Róża Liść czarnej porzeczki

Drzewo sandałowe Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Number One Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

Number One Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Number One Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Number One Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Number One Intense marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Number One Intense marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict 2 Logomania L`Occitane en Provence Notre Flore Myrte Nina Ricci L'Air du Temps Colombes Couleur Frederic Malle Lipstick Rose Clean Clean Shower Fresh Accord Parfait Rose & Neroli Molyneux Quartz L`Erbolario Mimosa Acca Kappa Mimosa Oriflame Chiffon Ramon Molvizar Sol Sun Oscar de la Renta Soft Blossom