Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Number One Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Number One Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

tuberozowy

Number One marki Nicolai Parfumeur Createur to kwiatowe perfumy dla kobiet. Number One został wydany w 1989 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są nagietek, galbanum i; nutami serca są jaśmin, tuberoza, kwiat pomarańczy, ylang-ylang, róża i liść czarnej porzeczki; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy i ambra.

Nagietek Galbanum

Jaśmin Tuberoza Kwiat pomarańczy Ylang-ylang Róża Liść czarnej porzeczki

Drzewo sandałowe mech dębowy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Number One by Nicolai Parfumeur Createur.

Number One Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Number One, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Number One, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Number One marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Number One marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Foliflora Britney Spears Curious Britney Spears Givenchy Very Irresistible Sensual Velvet Fragonard Marche aux Fleurs Nina Ricci L`Air du Temps Noel Floris Tuberose Molinard 160 Bond No 9 New York Fling Tsi-La Organic Misaki DSH Perfumes Tubereuse Cliff Richard Summer Holiday Tonatto Profumi Notte a Taif