Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Nicolaï Pour Homme Nicolai Parfumeur Createur dla mężczyzn

Nicolaï Pour Homme Nicolai Parfumeur Createur dla mężczyzn

Nicolaï Pour Homme marki Nicolai Parfumeur Createur to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są galbanum i mięta; nutami serca są lawenda, jaśmin i geranium; nutami bazy są francuskie labdanum, mech dębowy, cedr virginia, ambra, benzoes i tytoń.

Galbanum Mięta

Lawenda Jaśmin Geranium

Francuskie labdanum Mech dębowy Cedr Virginia Ambra Benzoes Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nicolaï Pour Homme by Nicolai Parfumeur Createur.

Nicolaï Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Nicolaï Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Nicolaï Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nicolaï Pour Homme marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nicolaï Pour Homme marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Diesel Plus Plus Masculine Ralph Lauren Purple Label Adidas Adidas 3 Extreme Pour Lui Reminiscence 2000 Ans d'Amour Alexander McQueen Kingdom Limited Edition Estée Lauder Sensuous Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Yves Rocher Hoggar Dana Ambush original Ramon Molvizar Luna Moon Police Police Gold Wings