Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

New York Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

New York Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

New York Intense marki Nicolai Parfumeur Createur to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, New York Intense został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, sycylijska cytryna, goździk (przyprawa), tymianek, cynamon, czarny pieprz, papryczka pimento, mech dębowy, wetyweria i ambra.

Bergamotka Sycylijska cytryna Goździk (przyprawa) Tymianek Cynamon Czarny pieprz Papryczka pimento mech dębowy Wetyweria Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about New York Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

New York Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur New York Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur New York Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum New York Intense marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu New York Intense marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Ralph Lauren Polo Black Emanuel Ungaro U by Ungaro for Him Givenchy Givenchy Gentleman Hilde Soliani Ti Amo: Anemone Giorgio Armani Onde Vertige Jardin de France Eau irisee Compagnia Delle Indie Patchouly Nez a Nez Figues et Garçons Burberry Burberry Sport for Men Parfums Berdoues 1902 Vetiver Rasasi Ambition