Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

New York Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

New York Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

New York Intense marki Nicolai Parfumeur Createur to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, New York Intense został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, sycylijska cytryna, goździk (przyprawa), tymianek, cynamon, czarny pieprz, papryczka pimento, mech dębowy, wetyweria i ambra.

Bergamotka Sycylijska cytryna Goździk (przyprawa) Tymianek Cynamon Czarny pieprz Papryczka pimento Mech dębowy Wetyweria Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about New York Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

Bois du Portugal
New York

New York Intense Recenzje Perfum

lucy
lucy

Wetyweria, wetyweria i jeszcze raz wetyweria! Niestety nie przepadam za nią w tak dużej dawce. Tymianek i goździki dodatkowo podkręcają tą mydlano-ziołowo-aromatyczną nutę. Na to cytrusy, z bardzo aromatyczną skórką, kwaśne, bez kropli słodyczy. Cynamon nic tutaj nie wnosi. Całość jest bardzo wytrawna, szorstka, poważna. Moc rażenia duuuża. Dla fanów wytrawnych kompozycji strzał w dyche.

agat1969
agat1969

Napiszę tylko, "o mój Boże jakie to dobre".
Jeśli chodzi o jakość to jest na równi z wodami z serii butikowej Guerlain.
Mnie ten zapach kojarzy się z Creed Bois du Portugal. Choć nie są to zapachy bliźniacze.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur New York Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur New York Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum New York Intense marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu New York Intense marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure Liz Claiborne Curve Kicks for Men Roger & Gallet Bambou Christian Dior Fahrenheit Summer 2007 Gin Tonic Happy Hour Men Coach Coach for Men Kenneth Cole Kenneth Cole Vintage Black Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette Corine de Farme Tabac Spirit Benetton Benetton Verde Man Best Company Best Company Zippo Fragrances Zippo Original