Marki » N-Q » drzewno - przyprawowe « Grupy

New York Nicolai Parfumeur Createur dla mężczyzn

New York Nicolai Parfumeur Createur dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

ziołowy

New York marki Nicolai Parfumeur Createur to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. New York został wydany w 1989 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, goździk (przyprawa), lawenda i nuty zielone; nutami serca są tymianek, cynamon, pieprz, papryka, paczula i cedr; nutami bazy są ambra, wanilia i skóra.

Bergamotka Cytryna Amalfi Goździk (przyprawa) Lawenda Nuty zielone

Tymianek Cynamon Pieprz Papryka Paczula Cedr

Ambra Wanilia Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about New York by Nicolai Parfumeur Createur.

Bois du Portugal
Philtre d'Amour
Sous le Vent
New York Intense

New York Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur New York, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur New York, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum New York marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu New York marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Balenciaga Ho Hang Esprit Life by Esprit Men Louis Feraud Feraud Homme Mona di Orio Amyitis Maitre Parfumeur et Gantier Santal Noble Ayala Moriel Vetiver Racinettes Basile Basile Young Uomo Mazzolari Lui Aramis Impeccable Cesare Paciotti Cesare Paciotti For Him Six Scents Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear Chopard Noble Vetiver